ambulanscagir.com


Hasta nakil ve acil servis hizmetleri için Türkiyenin tüm illerinde bulunan özel ambulanslarlardan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ambulans Çağırma Merkezimizdeki Ambulanslarımız Sağlık Bakanlığı denetiminde, 112 ambulanslarıyla aynı statüdedir. Temel amaç hastanın şehirler arası ve şehir içinde güvenilir şekilde nakil işlemini gerçekleştirmektir.

Hasta ve hasta yakını olarak size uygun şartları sağlayan ambulansı bulabilir ve hızlı rezervasyon ile zaman kazanabilirsiniz. Kayıt oluşturduğunuzda hizmet veren ambulanslarımıza tek seferde ulaşabileceksiniz.


Card image cap
Dezenjekte İşlemleri

Her acil servis ve nakil işlemi sonrasında araç içerisinde dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.

Gerekli Tüm Ekipmanlar

Ambulanslarda hastalarımızın için ihtiyaç durumunda kullanılabilecek ekipman ve makineler bulunmaktadır.

Card image cap
Card image cap
Doktor Kontrollü

Anlık müdahale edilmesi gerekecek durumlarda Doktor kontrolünde nakil işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman Ekip

Gerekli tüm sertifikalarını ve izinlerini almış deneyimli uzman sağlık ekibi kontrolünde hassasiyet ile nakil işlemi gerçekleştirilmektedir.

Card image cap
Sağlık Bakanlığı denetiminde, 112 ambulanslarıyla aynı standarttaki ambulanslardır. Temel amaç hastanın ihtiyacı anında kendi istediği iki nokta arasında hızlı ve güvenilir şekilde transferini gerçekleştirmektir.
Hasta nakil sırasında Ambulans içerisinde Doktor talep edilebilir. Ek ücretler dahilinde Hasta nakili doktor refakatçiliğinde yapılır. Anlık müdahaleler için önem teşkil etmektedir.

Ambulans ücretini nasıl ödeyebilirim?

Ambulans ücretlerini ekibimize nakit olarak ödeyebileceğiniz gibi, ekiplerimizde bulunan mobil POS cihazlarından veya mail order yöntemi ile kredi kartınızla veya banka havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Tüm ambulans transferlerimiz için fatura düzenlenmekte olup, elden teslim almadığınız faturalar, ekiplere bildirdiğiniz adresinize kargo ile gönderilmektedir.
Sigortanız özel ambulans hizmetlerini karşılıyor ise ambulans ekibimiz ile yaptığınız transfere ait epikriz, hasta nakil formu ve düzenlenen fatura ile sigorta şirketinizden ödemenizi alabilirsiniz. Sigorta şirketiniz ile irtibata geçerek poliçenizin ambulans hizmetlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenebilirsiniz. SSK ve emekli sandığı üyeleri de, kamudan hizmet alamadığını belgelemesi durumunda nakil ücretinin bir miktarını geri ödeme olarak alabilmektedir.

ŞİKAYET, ÖNERİ VE SORULAR